![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgscGPIcOgPdJo9M7K2PACvNdVQGn2HzJDmats13C9i9wm453_AwLwwKOA2whwrKhDN-ZTvAyLv7H62gIFZFEnHPmDZAnPkhl2PoOel9mDdtTnn4hrpPme4lWcdUMgGlwGCIpDDXGT_ilI/s640/49994394172a8ec05e7428102d4b8d21.jpg)
Ξέρεις τα φωτοστέφανα που ποθείς τι σταυρό έχουν; Τα χαρίσματα, με τι παθήματα ανθίζουν; Ξέρεις οι μεγάλοι έρωτες τι πόνο κρύβουν; Εκείνα τα σ" αγαπώ” με τι χείλη ξεραμένα στην μοναξιά προφέρονται; Και αυτά τα γέλια που ακούς, γνωρίζεις σε τι κλάμα ξεπλένονται; Πίσω από τον παράδεισο είναι η κόλαση, και πίσω από το χαμόγελο όλα εκείνα που μας πόνεσαν πολύ…
plibyos.blogspot.gr
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου